У КМДА створили «велосипедний відділ». Його співробітникам пропонують зарплату 4 800 гривень
В обов’язки спеціаліста входить контроль за виконанням Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Києві.
В обов’язки спеціаліста входить контроль за виконанням Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Києві.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Pixabay
При департаменті транспортної інфраструктури КМДА створено сектор організації веломережі, повідомляє прес-служба КМДА.
Департамент оголосив конкурс на посаду головного спеціаліста у цьому відділі. Документи приймаються до 28 грудня, а сам конкурс має відбутися четвертого січня 2019 року.
В обов’язки спеціаліста входить контроль за виконанням Концепції розвитку велосипедної інфраструктури в Києві, а також ще 13 пунктів – зокрема розгляд звернень громадян, участь у виїзних нарадах, збір статистики щодо велоінфраструктури, моніторинг публікацій у ЗМІ тощо.
З оголошення зрозуміло, що посадовий оклад співробітника складатиме 4 800 гривень. Також передбачаються надбавки, доплати та премії.
Велоактивіст Сергій Пасюта закликав громадськість скидатися щомісяця по 100 гривень, аби збільшити оплату такого співробітника. За його словами, це можна зробити або через спецрахунок для отримання благодійної допомоги, або як винагороду за щомісячну лекцію за цивільно-правовим договором з якоюсь із громадських організацій.
Нагадаємо, що в бюджеті Києва на 2019 рік, який Київрада ухвалила 13 грудня, на розвиток велосипедної інфраструктури заклали лише 700 тисяч гривень. Ці гроші мають піти на проектування сімох веломаршрутів. У бюджеті-2018 на велоінфраструктуру було закладено майже 50 млн гривень, але їх не було витрачено – зокрема, частину запропонували перевести на ремонт зоопарку, але так і не перевели.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті