В США виявили зв’язок між смачними сендвічами та якістю міського транспорту
Американців попросили оцінити якість тако і транспортної системи в їхніх містах за десятибальною шкалою.
Американців попросили оцінити якість тако і транспортної системи в їхніх містах за десятибальною шкалою.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Видання CityLab провело опитування, в якому американців попросили оцінити якість тако (мексиканських сендвичів) і транспорту в їхніх містах за десятибальною шкалою. В цьому «абосолютно ненауковому дослідженні» взяли участь 1000 респондентів.
Редакторів видання надихнув аналогічний експеримент, який провів у Twitter експерт з мобільності природозахисного руху NRDC Картер Рубін.
З фінального графіку журналісти зробили декілька висновків.
По-перше, виявилося, що в США чудові тако. Навіть Бостон, де найгірше готують мексиканську їжу, отримав середню оцінку 5 балів. Найвищі бали отримали Лос-Анджелес, Сан-Дієго, Сан-Франциско, Г’юстон, Сан-Антоніо, Остін (яка несподіванка – це міста, розташовані у Техасі та Каліфорнії, неподалік кордону з Мексикою).
По-друге, якість транспорту задовольняє американців значно менше. Більшість опитаних не посоромилися поставити своїм містам одиницю. Найвищий рейтинг – у Чикаго, 8 балів. Лос-Анжелес отримав середню оцінку в 5,5 бала, Г’юстон – 3,6 бала, Сан-Антоніо – 3,1 бала.
Читайте також: Чому в США відбувається «Ренесанс міст» та чого тут можуть навчитись українські мери?
По-третє, дуже мало міст, де одночасно відмінні і тако, і транспорт. Таким є Чикаго – 8,1 за транспортну систему і 8,2 за смачні тако. Але загалом ці дві речі є взаємовиключними.
Нагадаємо, місто Талса в американському штаті Оклахома пропонує безкоштовне житло та місце у коворкінгу на рік, а ще 10 тисяч доларів тим, хто згодиться переїхати. А в Японії через кризу житла пропонують безкоштовні будинки.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті