Київські комунальники обробили ялинки смердючою рідиною для захисту від вандалів
Стійкий неприємний запах з'являється, якщо оброблену ялинку чи сосну занести до приміщення.
Стійкий неприємний запах з'являється, якщо оброблену ялинку чи сосну занести до приміщення.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Києві комунальні працівники обробили хвойні дерева і кущі спеціальними репелентами з неприємним запахом. Це робиться для захисту від вандалів, які активізуються перед новорічними святами, повідомляють КП УЗН столичних районів.
Стверджують, що на вулиці рідина не завдає шкідливого впливу, але якщо оброблену ялинку чи сосну занести до приміщення, вона починає віділяти стійкий сморід.
Оброблені ялинки позначають табличками. Одночасно зелені зони патрулюють оперативні групи.
Комунальники закликають після свят приносити ялинки на утилізацію. З першого січня 2019 року дерева прийматимуть у пунктах на проспекті Визволителів, 6 у Дніпровському районі, вулиці Електротехнічна, 26 у Деснянському районі, на узвозі Герцена, 6 в Шевченківському районі, на вулиці Дмитрівська, 16-а на Куренівці, на вулиці Бетховена, 8 у Святошинському районі (парк «Совки»). Пункти прийому ялинок працюють в робочі дні з 8:00 до 17:00.
Новорічні ялинки подрібнюватимуть на щепу й використовуватимуть для мульчування прикореневих лунок рослин.
Нагадаємо, з 15 грудня у 190 локаціях Києва почнуть продавати легальні хвойні дерева з екологічним паспортом, сертифікатом лісництва і чипом.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті