Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Inhabitat

Як повідомляє Inhabitat, в Гемілтоні, провінція Онтаріо, Канада, відкрито Центр партнерства та інновацій Joyce – найбільшу інституційну будівлю в країні, що живиться лише за допомогою сонячних панелей. Загальна площа центру становить 96 тисяч квадратних метрів, а його будівництво коштувало 54 мільйони доларів.

Щоб забезпечити будівлю електроенергією, над пласким дахом центру було зведено дві надбудови з двома тисячами сонячних панелей. Ці додаткові об’єкти з панелями відкидають тінь та захищають відкриті тераси.

Фото: Inhabitat

На сонячній енергії працює все електричне обладнання центру. Щоб мінімізувати залежність від штучного освітлення, архітектори спроектували в будівлі світлий та просторий атріум, який виконує також роль комунікаційного осередку будівлі.

Як повідомляють Inhabitat, приміщення навколо атріума спроектовані модульно – для підлаштування під потреби користувачів.

Фото: Inhabitat

Крім того, будівлю оснастили геотермальними тепловими насосами, системою збору дощової води, що вміщує 342 тисячі літрів рідини, а також системами охолодження та світлодіодного освітлення.

Фото: Inhabitat

Над проектом Центру партнерства та інновацій Joyce працювали mcCallumSather та B+H Architects. Незабаром у будівлі розташується Центр управління змінами клімату.

Фото: Inhabitat

Читайте також: На даху кінотеатру «Краків» в Києві встановлять сонячні панелі

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button