Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 273 днів. За цей час ми опублікували 23460 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

27 грудня на КМДА з’явився офіційний документ, в якому йдеться про призначення Володимира Бондаренка на посаду радника мера на громадських засадах. Відтепер чиновник, якого у 2017 році було звільнено через підроблений диплом про вищу освіту, радитиме мера у таких питаннях:

– внутрішня політика;
– забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян;
– надання безоплатної первинної правової допомоги;
– соціального забезпечення та соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів Родин Героїв Небесної сотні;
– взаємодії із депутатським корпусом Київської міської ради;

Нагадаємо, навесні 2017 народний депутат Максим Поляков подав звернення, у якому висловив сумнів щодо правомірності вибору Володимира Бондаренка на посаду заступника голови КМДА. Причиною стало звернення громадських активістів до Полякова, у якому йшлося, що Бондаренко не отримав вищої освіти і користується підробленим дипломом про закінчення юридичного факультету в ЛНУ ім. Івана Франка. В університет був направлений запит, і виявилось, що у ЛНУ ім. Івана Франка Володимир Бондаренко дійсно ніколи не навчався. Натомість у КНУ ім. Тараса Шевченка знайшли копію іншого диплома – в Києві чиновник навчався на спеціаліста. Відмітимо, що у КМДА тоді відмовились надавати копію диплома Бондаренка.

Згодом через звинувачення у підробці та використанні фальшивого диплома керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко все ж був відсторонений від виконання своїх обов’язків, а згодом і звільнений.

На сайті мера зазначалося, що прийняття Бондаренка на державну службу здійснювалося відповідно до Закону України «Про державну службу» (від 16 грудня 1993 року).

«22 серпня керівник апарату КМДА подав заяву про звільнення, я її підписав. Розслідування щодо нього триває, і тепер – слово за правоохоронцями, – зазначив Кличко. – Для мене ця ситуація дуже неприємна. Але, однозначно, закону повинні дотримуватися всі, як і всі повинні нести відповідальність за його порушення», – наголосив мер Києва Віталій Кличко.

Джерело у КМДА зазначало, що прокурор задовольнив клопотання захисника про звільнення Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв’язку із «закінченням термінів давності».

    Коментарі:

    Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

    *Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

    Newsletter button
    Donate button
    Podcast button
    Send article button