У США розробили вдосконалену версію штучного м’яса
У другій версії до «м'яса» додали, зокрема, соєвий білок замість рослинних компонентів з глютеном.
У другій версії до «м'яса» додали, зокрема, соєвий білок замість рослинних компонентів з глютеном.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Американський стартап Impossible Foods, що спеціалізується на розробці рослинних замінників м’яса, представив котлету з імітованим смаком яловичини. Презентація відбулася на щорічній виставці користувацької електроніки CES, повідомляє ITCua.
У розробці використано гем, який нещодавно визнали безпечним для споживання – це сполучення надає м’ясу природнього відтінку та смак заліза.
Зазначають, що це друга розробка яловичої котлети зі штучного м’яса від Impossible Foods: у першій до складу продукту входили зокрема кокосове масло, а також картопляний та пшеничний білки. У другій розробці, яку представили на виставці, замість цих компонентів використано соєвий протеїн.
Заміну компонентів розробники виправдовують двома факторами: можливість приготування більшої кількості страв і відсутність глютену в складі з соєвим білком. Зазначають, що перша розробка штучної яловичини Impossible Foods дозволяла готувати лише котлети для бургерів, а розробка з соєвим білком – також, зокрема, фрикадельки, начиння для пирогів і соус тартар.
Як повідомляють ITCua, яловичина Impossible Foods має таку ж кількість амінокислот, як і яловичина природного походження, також майже рівну кількість білків та заліза, а холестерин відсутній. Друга розробка містить менше насичених жирів і на третину менше натрію за першу.
«На відміну від фермерів, ми можемо удосконалювати смак м’яса кожного дня. Технології дозволяють впливату на текстуру, соковитість, вигляд, термін придатності, вміст поживних речовин та особливості приготування», – наводять ITCua коментар голови Impossible Foods, біохіміка Пета Брауна.
Бургери з м’ясом Impossible Foods продаються у 5000 закладах США. Третю версію штучної яловичини в компанії обіцяють зробити дешевшою, а друга наразі коштує стільки ж, скільки екологічно чисте м’ясо з ферми, повідомили ITCua.
Читайте також про концепцію роботизованої доставки, яку теж представили на цьогорічній CES.
CES – Consumer Technology Association – щорічна виставка досягнень у сфері споживацьких технологій. Захід відбувається протягом 50 років, цьогоріч проходить у Лас-Вегасі 8-11 січня.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті