У Дніпрі викрадали пластикові смітники, щоб солити в них кавуни й капусту
На думку винуватців, у металевих смітниках солити продукти негігієнічно.
На думку винуватців, у металевих смітниках солити продукти негігієнічно.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 11 років та 317 днів. За цей час ми опублікували 28978 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?

Фото: @shanerounce\unsplash
Мер Дніпра Борис Філатов повідомив деталі викрадення нових пластикових смітників міста. У викрадених баках мешканці селища Амур солили капусту з кавунами, розповів чиновник.
Мер зазначив, що перед використанням крадії «стерилізували» смітники окропом. Крім того, за словами чиновника, винуватці вважають, що солити харчі у старих металевих смітниках було б негігієнічно.
«Господи Всевишній, чому Ти іноді даєш мені випробування, які виносити я майже не здатен?..», – прокоментував події голова Дніпра.
Читайте також: В зоопарку встановлюють 15-метрову скульптуру жирафа
© Хмарочос | 2025
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті