Київ витратить понад 2,3 мільярди гривень на програму безпеки дорожнього руху
Депутати сподіваються, що чотирирічна програма допоможе скоротити кількість смертельних аварій на 30%.
Депутати сподіваються, що чотирирічна програма допоможе скоротити кількість смертельних аварій на 30%.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26315 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Pixabay
Депутати Київради підтримали цільову програму з безпеки дорожнього руху до 2022 року, повідомляє прес-служба міської ради.
Фінансування програми, розрахованої на чотири роки, складає 2,37 мільярди гривень. Половину цих коштів – 1,07 мільярди – надає Європейський інвестиційний банк. Решту коштів буде передбачено в міському бюджеті.
Наразі за кількістю летальних випадків Київ випереджає більшість європейських міст. За 2017 рік смертність на дорогах порівняно з 2016 роком зросла майже на 48%.
Реалізація програми сприятиме зменшенню випадків перевищення швидкості, кількості нетверезих водіїв, навмисних порушень правил руху, незастосування ременів безпеки тощо.
Зокрема, на поліпшення ситуації на аварійно-небезпечних ділянках до 2022 року планують витратити 58 млн грн.
292,6 млн грн закладено на будівництво світлофорів; 8,3 млн грн – на пристосування тротуарів та пішохідних переходів для людей з інвалідністю.
У планах – будівництво елементів благоустрою на автошляхах та модернізація перехресть. На це буде витрачено понад 96 мільйонів гривень.
Депутати сподіваються, що завдяки програмі кількість смертельних випадків у 2020 році скоротиться на 30% у порівнянні з 2015 роком.
Нагадаємо, на пішохідних переходах у Києві почали встановлювати острівці безпеки.
Читайте також про стратегію Vision Zero («Нуль смертей»), яку запустили влітку 2018 року в Лондоні.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті