Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Pixabay

Депутати Київради підтримали цільову програму з безпеки дорожнього руху до 2022 року, повідомляє прес-служба міської ради.

Фінансування програми, розрахованої на чотири роки, складає 2,37 мільярди гривень. Половину цих коштів – 1,07 мільярди – надає Європейський інвестиційний банк. Решту коштів буде передбачено в міському бюджеті.

Наразі за кількістю летальних випадків Київ випереджає більшість європейських міст. За 2017 рік смертність на дорогах порівняно з 2016 роком зросла майже на 48%.

Реалізація програми сприятиме зменшенню випадків перевищення швидкості, кількості нетверезих водіїв, навмисних порушень правил руху, незастосування ременів безпеки тощо.

Зокрема, на поліпшення ситуації на аварійно-небезпечних ділянках до 2022 року планують витратити 58 млн грн.

292,6 млн грн закладено на будівництво світлофорів; 8,3 млн грн – на пристосування тротуарів та пішохідних переходів для людей з інвалідністю.

У планах – будівництво елементів благоустрою на автошляхах та модернізація перехресть. На це буде витрачено понад 96 мільйонів гривень.

Депутати сподіваються, що завдяки програмі кількість смертельних випадків у 2020 році скоротиться на 30% у порівнянні з 2015 роком.

Нагадаємо, на пішохідних переходах у Києві почали встановлювати острівці безпеки.

Читайте також про стратегію Vision Zero («Нуль смертей»), яку запустили влітку 2018 року в Лондоні.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button