Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

23 січня в інноваціному парку UNIT.City відкрили новий бізнес-кампус з івент-холом на 300 гостей. Наразі ця шестиповерхова будівля – найбільший кампус на території парку.

Ландшафтною архітектурою UNIT.City займалася студія Kotsiuba. Зокрема архітектори студії проектували реалізовану в 2017 році першу чергу містечка поряд з UNIT.Factory та другу чергу з центральною площею, яку планують завершити влітку.

Третьою чергою облаштування території став дизайн середовища навколо нового кампусу. Проект мав на меті візуально поєднати простір з будівлею та попередніми чергами та забезпечити цілісність всієї території UNIT.City.

Ескізи: студія ландшафтної архітектури Kotsiuba

Головний вхід до будівлі зробили пішохідним. На автомобілі можна під’їхати з іншого боку та запаркуватися у підземному паркінгу. З майданчика, розташованого між двома входами до будівлі, є доступ до вестибюлю та кафе.

Ґанки вимостили темним камінням, повторивши у зменшеному масштабі малюнок і тон фасаду будівлі. Це забезпечило візуальний зв’язок ґанків із будівлею.

Ескізи: студія ландшафтної архітектури Kotsiuba

Поряд розташовано другу чергу UNIT.City, де запроектовано лісову зону зі щільними насадженнями кельрейтерії, горобини та софори. Її вирішили продовжити, використавши також сумах оленерогий – декоративне дерево з ефектними червоними конусоподібними квітами.

Ескізи: студія ландшафтної архітектури Kotsiuba

Через вимоги до безпечної евакуації людей із нижніх поверхів у разі пожежі висота дерев не мала перевищувати 5,5 метри. Тому для літнього майданчика кафе обрали білу шовковицю – форма її крони даватиме достатньо затінку і не перевищуватиме необхідної висоти.

Ескізи: студія ландшафтної архітектури Kotsiuba

Нагадаємо, французька ландшафтна компанія InSitu разом із українською студією ландшафтної архітектури Kotsiuba розробили проект внутрішнього двору офісу Roshen у Києві.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button