Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фрагмент обкладинки книги «Невідомі периферії Києва. Солом’янський район»

П’ятого лютого в арт-просторі IZONE відбудеться презентація книги Семена Широчина і Олександра Михайлика «Невідомі периферії Києва. Солом’янський район».

У 2017 році автори видали книгу «Невідоме Лівобережжя», а для нового видання вибрали район на правому березі.

У книжці йдеться про такі периферії Солом’янського району, як Олександрівська слобідка, селище імені Першого травня, Чоколівка та Пост-Волинський, Караваєві і Новокараваєві дачі, Відрадний, Первомайський і Залізничний масиви.

Автори пояснюють історичні етапи розвитку кожної з цих місцевостей: генеральний план, боротьбу з архітектурними надмірностями, типове житлове будівництво тощо.

Перед читачем постає картина, як на периферії поступово з’являються дороги і магістралі, громадський транспорт і багатоповерхова забудова, вузькі польові вулички змінюються широкими дорогами, а садибна забудова – багатоповерхівками.

У книзі наведено дати будівництва, імена авторів і серії типових будинків. Про кожну із місцевостей викладено історію їх висотного будівництва, згадані оригінальні і експериментальні проекти та їх автори.

У книзі – більше сотні ілюстрацій, зокрема висотні панорамні фото, нереалізовані проекти, втрачені споруди. Також уперше публікуються знахідки з особистих архівів архітекторів.


Місце: IZONE, 4 поверх

Адреса: Київ, вул. Набережно-Лугова, 8

Дата: 5 лютого

Час: 19:30

Вартість: безкоштовно


Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button