Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Переможці премії за внесок у гендерну рівність. Фото: Dubai Media Office

27 січня в Об’єднаних Арабських Еміратах відбулася церемонія нагородження премією за внесок у гендерну рівність. Усі, хто отримав нагороди, – чоловіки, які до того ж є представниками владних структур, повідомляє The Guardian.

Премія Gender Balance Index покликана відзначити організації та осіб, які сприяють гендерній рівності на робочих місцях.

Зокрема, в номінації «державний орган, який сприяє гендерному балансу», «федеральний орган…» та «ініціатива…» перемогли, відповідно, міністерство фінансів, федеральний департамент з конкурентоздатності та міністерство людських ресурсів. Представниками усіх цих органів були чоловіки, які й з’явилися на церемонію отримати премії.

Крім того, міністра внутрішніх справ шейха Саіфа бен Заіда ан-Нах’яна визнали «персоною, яка підтримує гендерний баланс». Він сприяв запровадженню декретної відпустки у збройних силах ОАЕ.

Читайте також: Згідно з опитуванням ООН, українські чоловіки хочуть бачити жінку цнотливою, поступливою і терплячою господинею

У торішньому звіті ПРООН Емірати посіли перше місце серед країн Перської затоки за прогресом у досягненні гендерної рівності.

2015 року на ринку праці було задіяно 135 тисяч еміратських жінок, коли у 1975-му працювала лише тисяча жінок на всю країну.

Однак проблема гендерної рівності в ОАЕ досі лишається далекою від розвя’зання. Зокрема, законодавство дозволяє застосування до жінки насилля в сім’ї.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button