Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Переможці премії за внесок у гендерну рівність. Фото: Dubai Media Office

27 січня в Об’єднаних Арабських Еміратах відбулася церемонія нагородження премією за внесок у гендерну рівність. Усі, хто отримав нагороди, – чоловіки, які до того ж є представниками владних структур, повідомляє The Guardian.

Премія Gender Balance Index покликана відзначити організації та осіб, які сприяють гендерній рівності на робочих місцях.

Зокрема, в номінації «державний орган, який сприяє гендерному балансу», «федеральний орган…» та «ініціатива…» перемогли, відповідно, міністерство фінансів, федеральний департамент з конкурентоздатності та міністерство людських ресурсів. Представниками усіх цих органів були чоловіки, які й з’явилися на церемонію отримати премії.

Крім того, міністра внутрішніх справ шейха Саіфа бен Заіда ан-Нах’яна визнали «персоною, яка підтримує гендерний баланс». Він сприяв запровадженню декретної відпустки у збройних силах ОАЕ.

Читайте також: Згідно з опитуванням ООН, українські чоловіки хочуть бачити жінку цнотливою, поступливою і терплячою господинею

У торішньому звіті ПРООН Емірати посіли перше місце серед країн Перської затоки за прогресом у досягненні гендерної рівності.

2015 року на ринку праці було задіяно 135 тисяч еміратських жінок, коли у 1975-му працювала лише тисяча жінок на всю країну.

Однак проблема гендерної рівності в ОАЕ досі лишається далекою від розвя’зання. Зокрема, законодавство дозволяє застосування до жінки насилля в сім’ї.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button