Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Unsplash

Відсьогодні, з п’ятого лютого, «Укрзалізниця» зменшує періодичність курсування поїздів до Росії, повідомляє прес-служба компанії.

Скорочення рейсів пов’язане зі стрімким падінням пасажиропотоку: торік «Укрзалізниця» перевезла до Росії на 20% менше пасажирів, ніж у 2017 році.

«Сподіваюся, що вже найближчим часом кількість потягів на Москву та інші міста РФ зменшиться до нуля», – прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За статистикою компанії, пасажири стали значно частіше подорожувати залізницею до Європи. В «Укрзалізниці» прогнозують, що пасажиропотік у подальшому буде переорієнтовуватися на європейський напрямок.

Відтепер поїзди №24/23 Одеса–Москва–Одеса та №20/19 Харків–Москва–Харків курсуватимуть через день, а не щодня, як раніше.

Торік вже було скасовано поїзди до Росії з Івано-Франківська, Чернівців, Кременчука та Чернигова.

Авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року.

Тим часом LB.ua оприлюднило дані «Укрзалізниці», які свідчать, що в 2018 році до Росії залізницею виїхало 655 тисяч пасажирів, а до країн ЄС – 410 тисяч. Найпопулярнішим виявився поїзд Львів–Москва.

В Європу курсують поїзди маршрутами Одеса–Перемишль, Львів–Перемишль, Київ–Перемишль, Львів–Вроцлав, Київ–Варшава, Київ-Рига, Здолбунів–Хелм, а також причепні вагони Львів–Будапешт, Київ–Бухарест, Київ–Варна, Київ–Кошице, Київ–Відень та Київ–Вроцлав. Найпопулярніший – Київ–Перемишль.

Нагадаємо, Омелян повідомив, що приватні компанії почнуть працювати на українській залізниці вже цього року.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button