Український закон про булінг: кому і за що винесли перший вирок?
Суд зобов'язав родину винуватця сплатити 850 гривень штрафу.
Суд зобов'язав родину винуватця сплатити 850 гривень штрафу.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Єдиному судовому реєстрі зареєстровано перший випадок притягнення до адміністративної відповідальності через булінг.
Згідно з інформацією в записі, учениця Бориспільської ЗОШ №7 опублікувала в інстаграмі неприйнятні фотографії однокласниці. Суддя зобов’язав мати дитини, що скоїла порушення, сплатити штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів громадян – у сумі 850 гривень. Гроші надійдуть до бюджету держави.
Зазначено, що порушниця визнала провину і просила не карати суворо. В «Українській правді» повідомляють, що у школі ситуацію коментувати відмовились. За словами керівництва, з дітьми провели виховну роботу, а саму ситуацію вичерпано.
Нагадаємо, у грудні Верховна Рада запровадила штрафи за цькування у школах. Раніше українські експертки виклали у вільний доступ посібник для підлітків, у якому також ідеться про булінг.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті