Після остаточного запровадження е-квитка касирів метро перекваліфікують
Касири зможуть контролювати графік поїздів, працювати в депо або в диспетчерській службі.
Касири зможуть контролювати графік поїздів, працювати в депо або в диспетчерській службі.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Після автоматизації оплати проїзду в Київському метрополітені й остаточного запровадження електронного квитка зі станцій метро зникнуть касири. Однак, їх не звільнять, а перекваліфікують, повідомила DATA.UA радниця керівника КП Наталка Макогон.
«У метрополітені люди довго навчаються, щоб працювати на певних посадах, тому ми намагаємося їх не відпускати», – зазначила вона.
Касири зможуть працювати в адміністративному сегменті, наприклад, контролювати графік поїздів, працювати в депо або в диспетчерській службі.
Зараз у метро бракує кваліфікованих кадрів. Понад 300 вакансій лишаються відкритими через некоркурентну заробітну плату.
«Торік змінився тариф, і частину грошей спрямували на підвищення зарплат – вони зросли на 30%. Набір робітників після цього виріс», – повідомила Макогон.
Читайте також тест редакції: чи можна вже користуватись е-квитком Kyiv Smart Card
Нагадаємо, про тестовий запуск електронного квитка у КМДА оголосили першого листопада минулого року, але система не працювала до лютого. У лютому почали продавати єдині картки та разові квитки з QR-кодом.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті