У київському метро хочуть встановити дефібрилятори. Щоб рятувати людей, у яких зупинилося серце
У прес-службі КП вважають, що ця ідея має набрати більше голосів, ніж табло зворотнього відліку до прибуття наступного потяга.
У прес-службі КП вважають, що ця ідея має набрати більше голосів, ніж табло зворотнього відліку до прибуття наступного потяга.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 302 днів. За цей час ми опублікували 26341 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Cardioprotegidos
В Києві активізувалася спроба оснастити станції метро дефібриляторами. У Департаменті транспортної інфраструктури готують відповідну документацію, повідомляє пресс-секретарка КП «Київський метрополітен» Наталка Макогон.
21 січня на сайті КМДА з’явилася петиція про встановлення дефібриляторів у Київському метрополітені. Ініціаторка петиції Вероніка Яросевич пояснила свою пропозицію випадками смертей у метро, яких можна було б уникнути, якби поруч була така техніка.
«КП Київський метрополітен має достатньо підстав і повноважень для залучення експертів, які б допомогли вирішити питання надання екстреної домедичної допомоги», – писала авторка. Вона додає, що варто почати переймати досвід з-за кордону.
Макогон повідомила, що учасники Громадського бюджету також створили онлайн-мапу точок з дефібриляторами по всій Україні, яку можна доповнювати самостійно. Прес-секретарка також додала, що петиція про дефібрилятори в метро, на її думку, має набрати більше голосів, ніж петиція про таймер зворотнього відліку. Про нього «Хмарочос» писав раніше.
Дефібрилятор – це апарат, який призначений для електроімпульсної терапії порушень серцевого ритму, в основному – фібриляції (дуже швидких скорочень) шлуночків серця.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті