Ввечері 27 лютого у метро знову з’явилися скандальні портрети Шевченка. І зникли (відео)
Відео з невідомими розклеювальниками з'явилося згодом на youtube-каналі ГогольFest.
Відео з невідомими розклеювальниками з'явилося згодом на youtube-каналі ГогольFest.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В ніч з 27 на 28 лютого в соцмережах з’явилися світлини станції метро Тараса Шевченка з поновленими постерами на колонах. Однак разом з тим зазначалося, що зранку постерів уже не було.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10210531445760647&set=a.4472765995512&type=3&theater
Вранці ж на youtube-каналі ГогольFest з’явилося відео, на якому невідомі в масках Миколи Гоголя розклеюють постери на колонах станції. Зазначимо, на цей раз розмістили роботи не лише Олександра Грехова, а й користувачів соцмереж. Проте станом на дев’яту годину ранку 28 лютого постерів на станції вже не було, їх зняли працівники КП «Київського метрополітен».
«Хмарочос» спитав у прес-службі КП, чи за рішенням працівників компанії нові постери зняли. Там відповіли, що виставка «Квантовий стрибок Тараса Шевченка» не поновлювалася.
Нагадаємо, нещодавно виставка «Квантовий стрибок Тараса Шевченка» викликала дискусію у соцмережі: радикал Юрій Хорт вирішив, що це «офіційна наруга над Тарасом Шевченком», і порізав постери. Згодом дизайнери крамниці «Невпинно» створили колекцію значків з Тарасом Шевченком на підтримку акції та автора. Хорт намагався цькувати й їх. Станом на ранок 28 лютого поліція порушила кримінальну справу за знищення виставки.
Виставка «Квантовий стрибок Тараса Шевченка» – спільний проект Національного музею Тараса Шевченка, Київського метрополітену та ілюстратора Олександра Грєхова.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті