Оплатити проїзд у громадському транспорті Києва можна через Facebook і Telegram
За обслуговування транзакцій платіжний сервіс стягує комісію в розмірі 3%.
За обслуговування транзакцій платіжний сервіс стягує комісію в розмірі 3%.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Для Києва розробили чатбот KyivPayBot, який дозволяє придбати QR-квиток для проїзду в громадському транспорті у Facebook і Telegram. Про це повідомив розробник Дмитро Однокоз, який раніше розробив аналогічний KyivMetroBot.
За допомогою чатбота в перспективі можна купити і поповнити KyivSmartCard, проїзний на місяць або два тижні. Утім, поки ці функції «закрито з боку міста».
За обслуговування транзакцій платіжний сервіс стягує комісію в розмірі 3%. Таким чином, поїздка вартістю 8 гривень подорожчає до 8,24 гривні.
Однокоз реалізував платіжну частину на основі сервісу MasterPass (MasterCard).
У налаштуваннях чатбота можна вказати кілька карт, а також встановити карту за замовчуванням.
Розробник запевняє, що його сервіс має належний рівень безпеки.
«Вся робота з платежами проходить із боку IPay.ua. Мій чатбот – лише оболонка для зручності, він не знає і не зберігає жодних даних картки, крім зашифрованого ідентифікатора, виданого iPay-masterpass», – пише він.
Однокоз зазначає, що в разі, коли з придбаними за домогою KyivPayBot квитками виникають проблеми – це стається через несправні валідатори. Система муніципального е-квитка поки перебуває в тестовому режимі
Днями посилання на Kyiv Pay Bot и KyivMetroBot розмістили на офіційному сайті КМДА.
Читайте також тест редакції: чи можна вже користуватись е-квитком Kyiv Smart Card
Нагадаємо, про тестовий запуск електронного квитка у КМДА оголосили першого листопада минулого року, але система не працювала до лютого. У лютому почали продавати єдині картки та разові квитки з QR-кодом.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті