Українська спільнота Burning Man готує творчий простір на Подолі
Місце для самовираження збираються зробити «палацом культури Куренівка».
Місце для самовираження збираються зробити «палацом культури Куренівка».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Спільнота американського фестивалю Burning Man в Україні оголосила про створення простору для самовираження. «Палац культури Куренівка» зводитимуть у приміщенні площею 1200 квадратних метрів на Подолі, повідомляється у прес-релізі ГО «Спільнота Бьорнерів України».
Очільник спільноти розповідає, що після фестивалю сформувался група людей, які готові втілювати свої ідеї часто впродовж року, а не лише під час заходів Burning Man.
«Після проведення офіційних локальних івентів Precompression та Decompression в Україні з’явилася необхідність мати місце для творчих колаборацій, створення різних за напрямками та рівнем складності проектів», – пояснює лідер української спільноти бьорнерів Ярослав Корець.
У приміщенні планують облаштувати майстерні для мейкерства, гончарства, створення робототехніки, арт-об’єктів для Burning Man, музичну студію, а також зону для театру, концертів та вечірок. У просторі можна буде організовувати свої заходи, запевняють бьорнери.
Читайте також: Що таке рух мейкерів і як він впливає на наше майбутнє?
Ремонт спільнота робить самостійно на вихідних і пропонує долучатися всім охочим. Для облаштування можна також віддавати старі меблі та робочі інструменти. Більше про можливості залучення в розбудову «палацу культури Куренівка» читайте тут.
Нагадаємо, щороку в пустелі Блек-Рок американського штату Невада відбувається Burning Man — світовий фестиваль свободи й самовираження. 2017 року Олександр Овсянко, будівельник й випускник урбаністичної школи CANactions, відвідав фест вдруге і розповів «Хмарочосу», як українська команда фестивалю зводила свій перший екологічний табір Kurenivka.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті