Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24979 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Кадр із трансляції Громадського

Київські активісти долучилися до молодіжного Глобального кліматичного страйку, який проходить у світі сьогодні, 15 березня.

Учаники акції «Планети Б не існує» зібралися під будівлею Кабінету міністрів, щоб закликати політиків вжити заходів для зниження викидів в атмосферу та переходу на відновлювальні джерела енергії.

«Ми звертаємося до міністерки освіти Лілії Гриневич з проханням зробити екоосвіту пріоритетною, включити її до навчальної програми й зробити так, щоб учні з першого класу вивчали проблеми екології. Ми звертаємося до прем’єра Володимира Гройсмана з проханням визнати, що кліматична криза – це одна з першочергових проблем у країні, на рівні війни», – заявила Громадському одна з організаторок Леся Хом’як.

Одна з учасниць акції. Кадр із трансляції Громадського

Рух #ClimateStrike започаткувала 16-річна шведська екоактивістка Грета Тунберг, яку номінували на Нобелівську премію.

Дослідження, проведене під патронатом ООН, показало, що для уникнення катастрофічних змін клімату, у світі мають повністю відмовитись від вугільних теплоелектростанцій до 2050 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button