На акції в Києві вимагали від уряду визнати кліматичну кризу однією з першочергових проблем України
Сьогодні діти і молодь проводять кліматичні страйки по всьому світу.
Сьогодні діти і молодь проводять кліматичні страйки по всьому світу.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Кадр із трансляції Громадського
Київські активісти долучилися до молодіжного Глобального кліматичного страйку, який проходить у світі сьогодні, 15 березня.
Учаники акції «Планети Б не існує» зібралися під будівлею Кабінету міністрів, щоб закликати політиків вжити заходів для зниження викидів в атмосферу та переходу на відновлювальні джерела енергії.
«Ми звертаємося до міністерки освіти Лілії Гриневич з проханням зробити екоосвіту пріоритетною, включити її до навчальної програми й зробити так, щоб учні з першого класу вивчали проблеми екології. Ми звертаємося до прем’єра Володимира Гройсмана з проханням визнати, що кліматична криза – це одна з першочергових проблем у країні, на рівні війни», – заявила Громадському одна з організаторок Леся Хом’як.
Одна з учасниць акції. Кадр із трансляції Громадського
Рух #ClimateStrike започаткувала 16-річна шведська екоактивістка Грета Тунберг, яку номінували на Нобелівську премію.
Дослідження, проведене під патронатом ООН, показало, що для уникнення катастрофічних змін клімату, у світі мають повністю відмовитись від вугільних теплоелектростанцій до 2050 року.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті