Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

У 2016 році в рамках плану КМДА з поліпшення транспортної ситуації в Києві було відкрито вокзал «Теремки». Будівництво коштувало шість мільйонів доларів. Адміністрація міста обіцяла закрити старі автовокзали, після чого перевізники прийшли б на «Теремки», але цього не сталося.

Президент будівельної компанії KAN Development Ігор Ніконов повідомив «Інтерфакс Україна», що будівництво не окупиться за будь-яких умов, проте його можна реконструювати під офіси чи супермаркет.

«Будівництво цього об’єкта було вимогою не девелопера, а Мінтранспорту, і місто таке рішення сильно підтримувало. Чому автостанція не біля метро – ми не розуміємо, але місто вписало це в технічні умови і зобов’язало замовника (МФК Respublika)», – розповідає Ніконов.

Зазначається, що для відновлення роботи будівлі в якості автовокзалу потрібно залучати спроможного до розвитку оператора.

Автовокзал припинив свою роботу за рік після відкриття через низький попит. Його побудували коштом компанії KAN Development в якості сплати пайової участі мікрорайону Respublika. Згідно з рішенням Київради, будівлю залишили у приватній власності, при цьому місто мало отримати 57 мільйонів гривень доходу.

Зазначимо, автовокзал знаходиться на відстані до кілометра від найближчої станції метро «Теремки». Тобто пішки туди можна дістатись за 15-20 хвилин.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button