У столиці все ж відкриють автостанцію «Теремки»

Дата публікації: 15.7.2016 Розділ: Новини

На пленарному засіданні Київради депутати прийняли рішення про відкриття автостанції «Теремки» на Кільцевій дорозі, 1-Л.

автостанція 740х493

Зображення: ABC News

За відповідне рішення проголосували 64 депутати. Одночасно депутати скасували рішення від 9 грудня 2014 року №549/549 «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва автовокзалу з об’єктами обслуговування». Відповідне рішення скасоване як нереалізоване.

Автовокзал з об’єктами обслуговування фактично не був переданий до комунальної власності територіальної громади столиці, акти приймання-передачі на виконання на виконання розпорядження не оформлені та не підписані, відповідне майно за КП «Київпастранс» не закріплено. Таким чином автовокзал «Теремки» знаходитиметься у приватній власності.

На думку директора Департаменту транспортної інфраструктури Сергія Майзеля, саме така схема є найбільш вигідною для міста. «Ми не будемо витрачати кошти на облаштування автовокзалу та оплату праці персоналу, – розповідає Майзель. – Натомість одразу отримаємо 57 млн грн пайової участі. Також, за моїми підрахунками, щорічно до бюджету міста надходитиме близько 200 тис. грн у вигляді податків на цю землю та податків на підприємницьку діяльність. Крім того, даний проект забезпечить організацію послуг автостанцій в залежності від реальних потреб перевізників та пасажирів».

Нагадаємо, раніше ми детально описували проект рішення, коли його підтримала Постійна комісія Київради з питань транспорту, зв’язку та реклами. Тоді співзасновник Ради з урбаністики Києва Григорій Мельничук висловив думку, що «місту намагаються віддати непотрібну автостанцію майже за кілометр від метро».

Опублікувати в соцмережах

Підтримати проект

Підписуйтесь на розсилку і щотижня отримуйте наші найкращі публікації до себе у поштову скриньку. Обіцяємо не спамити!