Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Unsplash

Антимонопольний комітет ініціював перевірку ситуації з браком місць у дитсадках і школах Києва. Про це повідомила у Facebook державна уповноважена АМКУ Агія Загребельська.

З’ясувати причини нестачі освітніх закладів вирішили після публікації на Українській правді статті «За крок до катастрофи. Чому школи і дитячі садки Києва переповнені і що далі».

Зокрема, Антимонопольний комітет перевірятиме:

  • взаємозв’язок плану забудови Києва з темпами житлового будівництва та демографічними особливостями;
  • основні джерела фінансування будівництва дошкільних та шкільних закладів освіти;
  • основних суб’єктів, що протягом останніх трьох років будують та вводять в експлуатацію дошкільні та шкільні заклади освіти – компанії-забудовники, міська влада;
  • особливості визначення, механізм внесення та подальше використання пайових внесків від забудовників Києва до бюджету міста тощо.

За даними Держстату, кількість учнів у школах Києва збільшується в 20 разів швидше, ніж зростає кількість місць у школах.

Також Українська правда у циклі статей пише, що Києву бракує не менше 57 шкіл і 70 дитячих садків.

Нещодавно ТСН випустило сюжет, в якому йшлося про те, як забудовник ЖК «Зарічний» на Осокорках не забезпечив мешканців дитсадками і школами.

Тим часом КМДА почала компенсувати 2500 гривень щомісяця на відвідування дитиною приватного дитсадка.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button