Художників запрошують оформити арт-простір в Річковому вокзалі
До участі в конкурсі запрошують художників, що працюють у жанрах стріт-арт, ленд-арт, живопис, скульптура тощо.
До участі в конкурсі запрошують художників, що працюють у жанрах стріт-арт, ленд-арт, живопис, скульптура тощо.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Євген Нікіфоров
З 27 березня до 15 квітня адміністрація Річкового вокзалу проводить конкурс художніх робіт, які стануть частиною оформлення нового арт-простору, повідомляє Наш Киев.
«Ми хочемо, щоби локація почала жити новим життям: яскравим і насиченим. Для цього нам не обійтись без участі творчих людей – тих, чиї роботи додадуть сучасних тенденцій, не порушуючи автентичності Річкового вокзалу», – повідомив керівник напрямку туризму Київського річкового порту Павло Поліканов.
Навесні у будівлі Річкового вокзалу, що на Поштовій площі, планують відкрити декілька реконструйованих приміщень, зокрема арт-простір.
Відібрані на конкурсі роботи художників складатимуть експозицію на відкритті. «Головне завдання – сучасне переосмислення простору Річкового вокзалу», – йдеться у прес-релізі.
До участі в конкурсі запрошують митців, що працюють у жанрах стріт-арт, ленд-арт, tape art, діджитал, живопис, фотографія, скульптура, відео-інсталяції. Заявку подати можна за посиланням до дев’ятого квітня. Переможця обиратиме адміністрація на чолі з Полікановим.
Нагадаємо, у будівлі Річкового вокзалу розпочався процес реновації. Адміністрація обіцяє зберегти автентичність внутрішнього оздоблення. Будівлю Річкового вокзалу було збудовано у 1953-1961 роках. Інтер’єр прикрашено фресками, мозаїчними панно і фризами авторства Ернеста Коткова, Валерія Ламаха та Івана Литовченка.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті