Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/LightfootForChicago

Чикаго стало найбільшим містом США, мером якого було обрано чорношкіру жінку, відкриту лесбійку, повідомляє Vox.

56-річна Лорі Лайтфут – юристка й екс-голова відділку поліції Чикаго. Її суперницею на виборах була інша афроамериканка Тоні Преквінкл.

Обидві у своїх програмах виступали проти надмірного застосування поліцейськими сили і перевищення ними повноважень, а також за запровадження програми доступного житла і боротьбу з безпритульністю.

«Я сподіваюсь, що моя присутність на цій посаді стане важливим нагадуванням про прогрес, який ми зробили в напрямку рівності й інклюзивності», – заявила Лайтфут.

Лорі Лайтфут із виборцями. Фото: facebook.com/LightfootForChicago

Одним із найважливіших напрямків роботи нової мерки Чикаго стане вирішення проблеми конфронтації поліції та чорношкірого населення, яка досягла піку з убивством 17-річного Лакана Макдональда у 2014 році. Тоді поліцейський, який застрелив чорношкірого підлітка, заявляв, що хлопець поводився зухвало і прямував на нього з ножем, проте згодом записи з камер відеоспостереження довели, що той навпаки ішов геть. Поліцейського засудили до шести років ув’язнення.

Крім того, Чикаго зіштовхнулося з фінансовими проблемами, зокрема дефіцитом міського бюджету в розмірі 252 мільйона доларів. Попередньо, Лайтфут планує виправляти ситуацію, зокрема, скороченням видатків на міську адміністрацію.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button