В магазинах H&M продаватимуть секонд-хенд і вінтажний одяг
Спершу у Швеції продаватимуть одяг бренду & Other Stories.
Спершу у Швеції продаватимуть одяг бренду & Other Stories.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Модель із колеції H&M Conscious Exclusive, в якій використано перероблений текстиль
Шведська корпорація H&M запустить у тестовому режимі проект із продажу вживаного і вінтажного одягу, повідомила Reuters голова віділу сталого розвитку H&M Анна Гедда.
Такі плани в компанії з’явилися через те, що клієнтів непокоїть шкода довкіллю, що її завдає швидка мода та обсяги виробництва одягу.
Спершу йтиметься про онлайн-магазини у Швеції. Продаватимуть одяг бренду & Other Stories, який входить до групи H&M. Надалі мережу продажів секонд-хенду розширятимуть.
«Ми розглядаємо це як перспективну сферу індустрії з великими можливостями, як для споживачів, так і з точки зору впливу на довкілля. Цей вплив ми можемо значно зменшити, подовжуючи життя товарів», – зазначила Гедда.
H&M вже мали невдалі спроби продавати секонд-хенд. Натомість вживаний одяг цього бренду продають на ASOS та eBay.
Останніми роками H&M почала приймати непотрібний одяг на переробку. Такі пункти, зокрема є й у двох магазинах у Києві. Перероблений текстиль використовують у виробництві нових колекцій.
Торік BBC випустила документальний фільм «Брудні секрети моди» (Fashion’s Dirty Secrets), який розповідає про моду як одну з найбільш забруднюючих довкілля промисловостей. Деякі бренди продають одяг так дешево, що споживачі можуть вдягти річ лише раз і викинути.
Наразі є деякі ознаки того, що попит на швидку моду падає. Водночас ринок вживаного одягу, за прогнозами, має зрости вдвічі протягом наступних п’яти років, перевищивши 50 мільярдів доларів.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті