Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Черга в Солом’янській РДА. Фото: Oksana Kovalenko/Facebook

252,8 тисяч виборців скористались тимчасовою зміною місця голосування у другому турі виборів президента України, повідомляє прес-служба ЦВК.

Зокрема, у Києві голосуватимуть 46,2 тисячі виборців з інших регіонів.

Найбільша кількість українців, які вирішили голосувати у столиці, – з Донецької області: майже 11 тисяч. Загалом майже 50 тисяч жителів Донеччини змінили місце голосування. Далі йдуть виборці, прописані в Луганській області (понад 26 тисяч), Дніпропетровській (майже 15 тисяч) і Чернігівській (понад 13 тисяч).

15 квітня був останній день, коли можна було змінити місце голосування. На дільницях Державного реєстру виборців утворилися величезні черги. Вранці перед відкриттям дільниць черги налічували по кількасот людей.

У деяких районних держадміністраціях навіть створили Telegram-канали, де можна було стежити за своїм місцем у черзі. Сотні людей так і не встигли перереєструватися.

«Істерика, бійки, поліція… Два своїх вихідних провела в черзі, щоб змінити місце голосування. Була 1246 в списку… Ледь встигла в останні 10 хвилин», – пише користувачка Facebook Оксана Коваленко.

У першому турі виборів президента місце голосування змінили 315,7 тисяч осіб. Явка склала 63,52%.

У другому турі змагатимуться два кандидата: чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

Дивіться карту: Які райони Києва голосували за Зеленського, а які – за Порошенка?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button