В парку Кіото розквітла сакура (фото)
Незабаром частину парку займатиме ТРЦ.
Незабаром частину парку займатиме ТРЦ.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Інформатор
У парку «Кіото» розквітли сакури. Нагадаємо, в Києві вони квітнуть на найдовшій алеї сакур у світі. Фото алеї публікує «Інформатор».
Нкагадаємо, що скоро частину парку «Кіото» займатиме торговельний центр із паркінгом. Комплекс зведуть біля станції метро «Лісова».
У 2004 році, ще за мера Омельченка, частина території лісу та парк Кіото були передані ТОВ «ЖенСан» в дострокову оренду на 25 років на будівництво багатофункціонального торгівельного центру з паркінгом. Однак, після отримання землі, новий власник став знищувати зелені насадження. Так, перевірка Держекоінспекції встановила, що сосни на ділянці знищили шляхом підливання невідомої речовини у кореневу систему дерев. Національний екологічний центр України організовував пікет біля Господарського суду.
Забудовнику було відмовлено у наданні МУО (містобудівних умов і обмежень) через невідповідність чинному Генплану міста. Однак компанія виграла справу в Окружному адміністративному суді, який зобов’язав КМДА таки видати МУО. Колишнім власником компанії зазначено помічника одного з депутатів Київради.
Ділянка на кадастровій карті. Скріншот КиевВласть
Нагадаємо, проект японського саду та саду каміння розробляв японський архітектор Шіро Накане. Він також є автором проекту японського саду у Вільнюсі, який не був реалізований. Шіро Накане продовжує династію ландшафтного дизайну і займається збереженням оригінальних садів у Японії та досліджує їх.
Алею у парку «Кіото» було внесено до книги рекордів Гіннеса як найдовшу алею сакур у 2012 році. Сам парк засновано у 1972 році.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті