Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/Amazon

У розпорядженні видання The Verge опинилися документи, які свідчать про використання компанією Amazon системи, яка може автоматично звільняти працівників.

Система відслідковує такий показник, як «час бездіяльності», тобто перерви в роботі. Через це деякі працівники бояться зайвий раз сходити в туалет.

Система надсилає співробітнику попередження, а згодом – і повідомлення про розірвання контракту.

Водночас в Amazon заперечують, що звільнення відбувається автоматично і стверджують, що остаточне рішення ухвалює людина-інспектор. Представник компанії запевнив, що перед звільненням працівникові надають можливість пройти тренінги щодо збільшення продуктивності роботи.

Менше з тим, у період з серпня 2017 року до вересня 2018 року через низьку продуктивність було звільнено понад 300 робітників одного підприємства у Балтиморі, США. Це понад 10% усього штату підприємства.

Читайте також: Працівники Amazon слухають приватні бесіди людей з віртуальним помічником Alexa

«Від працівників ми постійно чуємо, що до них ставляться як до роботів. За ними наглядає автоматична система», – заявляє голова некомерційної організації Institute for Local Self-Reliance Стейсі Мітчелл.

Про завищені вимоги до працівників свідчить матеріал Business Insider, в якому розповідається про кур’єрів, що розвозять замовлення з Amazon. Водії скаржаться, що змушені перевищувати швидкість і навіть спрявляти потреби просто у пляшки в салоні автомобіля.

Нагадаємо, у китайському місті Нанкін двірників зобов’язали надягати електронні GPS-браслети, які відстежують місцеперебування та не дозволяють відпочивати понад 20 хвилин.

Читайте також: GPS-браслети, рейтинг довіри – як у китайських містах контролюють своїх жителів

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button