Amazon використовує систему, яка може автоматично звільняти працівників
Система відслідковує перерви в роботі і виносить попередження.
Система відслідковує перерви в роботі і виносить попередження.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У розпорядженні видання The Verge опинилися документи, які свідчать про використання компанією Amazon системи, яка може автоматично звільняти працівників.
Система відслідковує такий показник, як «час бездіяльності», тобто перерви в роботі. Через це деякі працівники бояться зайвий раз сходити в туалет.
Система надсилає співробітнику попередження, а згодом – і повідомлення про розірвання контракту.
Водночас в Amazon заперечують, що звільнення відбувається автоматично і стверджують, що остаточне рішення ухвалює людина-інспектор. Представник компанії запевнив, що перед звільненням працівникові надають можливість пройти тренінги щодо збільшення продуктивності роботи.
Менше з тим, у період з серпня 2017 року до вересня 2018 року через низьку продуктивність було звільнено понад 300 робітників одного підприємства у Балтиморі, США. Це понад 10% усього штату підприємства.
Читайте також: Працівники Amazon слухають приватні бесіди людей з віртуальним помічником Alexa
«Від працівників ми постійно чуємо, що до них ставляться як до роботів. За ними наглядає автоматична система», – заявляє голова некомерційної організації Institute for Local Self-Reliance Стейсі Мітчелл.
Про завищені вимоги до працівників свідчить матеріал Business Insider, в якому розповідається про кур’єрів, що розвозять замовлення з Amazon. Водії скаржаться, що змушені перевищувати швидкість і навіть спрявляти потреби просто у пляшки в салоні автомобіля.
Нагадаємо, у китайському місті Нанкін двірників зобов’язали надягати електронні GPS-браслети, які відстежують місцеперебування та не дозволяють відпочивати понад 20 хвилин.
Читайте також: GPS-браслети, рейтинг довіри – як у китайських містах контролюють своїх жителів
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті