Netflix випустив серіал про вуличну їжу
Перший сезон присвячено культурі вуличної їжі у дев'яти містах Азії.
Перший сезон присвячено культурі вуличної їжі у дев'яти містах Азії.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 252 днів. За цей час ми опублікували 25987 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Кадр із трейлера серіалу Street Food
Із 26 квітня стрімінговий сервіс Netflix почав демонструвати документальний серіал Street Food про вуличну їжу та кухарів в різних країнах.
Перший сезон складається з дев’яти 30-хвилинних серій, присвячених кухарям, які готують вуличну їжу Азії. Через вуличну їжу автори досліджують соціокультурний ландшафт міст, серед яких: Бангкок (Таїланд), Осака (Японія), Делі (Індія), Джок’якарта (Індонезія), Цзяї (Тайвань), Сеул (Південна Корея), Хошимін (В’єтнам), Сінґапур та Себу (Філіппіни).
Так, у першій серії про вуличну їжу Бангкока розповідається про кухарку Джей Фай, яка готує том-ям і крабовий омлет просто неба й отримала за свої інтерпретації традиційної тайської кухні зірку Мішлен.
Серіал Street Food створили Девід Гелб і Браян Макджинн. У 2011 році Гелб зняв документальну стрічку «Мрії Дзіро про суші» про 85-річного суші-майстра Дзіро Оно, який володіє крихітним закладом у тунелі токійського метро (і має три мішленівські зірки).
Читайте також про програму фестивалю Ulichnaya Eda в цьому сезоні.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті