Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 265 днів. За цей час ми опублікували 23399 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: archdesignfoto.com          

Архітектурна студія SHOVK розробила концепцію ревіталізації заводу Ріхерта, що на вулиці Кирилівській, 35 на Подолі.

Візуалізації: SHOVK

За словами співзасновника студії Антона Вергуна, руйнуванню пам’яток архітектури Києва можна запобігти, пропонуючи ідеї їх ревіталізації.

Головна ідея полягає в тому, що завод Ріхерта може перетворитися на громадський, культурний, рекреаційний та інфраструктурний центр у складі житлових комплексів, які будуються неподалік.

Візуалізації: SHOVK

«Будемо переконувати забудовників, що такий об’єкт суттєво підвищить цінність їхніх квадратних метрів, а також стане найпотужнішою брендотворчою фішкою, набагато ефективнішою ніж пародія на Ейфелеву вежу у дворі, наприклад», – повідомив Вергун.

Візуалізації: SHOVK

Візуалізації: SHOVK

Візуалізації: SHOVK

Візуалізації: SHOVK

Візуалізації: SHOVK

Візуалізації: SHOVK

Пивний завод побудував купець Михайло Ріхерт у 1892-95 роках, та остаточний вигляд з сушильною баштою будівля набула у 1908 році за проектом архітектора Миколи Казанського. До 2006 року тут виробляли солодові екстракти. Зараз будівля перебуває в напівзруйнованому стані, обвалилося багато міжповерхових перекриттів.

Візуалізації: SHOVK

Візуалізації: SHOVK

Нагадаємо, міська рада Львова погодила проект ревіталізації Фабрики повидла. Її перетворять на некомерційний арт-простір.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button