Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Візуалізації: SAME architectes, Facebook

Архітектурна студія SAME architectes перемогла у конкурсі Réinventer Paris 2 з проектом перетворення закритої станції метро Парижа на ресторан і концепт-бар, повідомляє Grazia.

Нинішній вигляд платформи станції. Фото: Réinventer Paris

Станція Круа Руж у шостому окрузі – одна з двадцяти станцій паризького метро, які не експлуатуються. Її відкрили у 1923 році й закрили з початком Другої світової війни. З того часу станцію не використовували.

Вхід до станції Круа Руж. Фото: SAME architectes, Facebook

Заклад під назвою Terminus буде розташовано на платформах, які розділяють колії. Тож між двома частинами їздитимуть потяги метро. На одній платформі розташують ресторан, на іншій – коктейль-бар.

Візуалізації: SAME architectes, Facebook

Ресторан відчинятиме двері з першим метро, а бар працюватиме до закриття метрополітену. Вхід буде облаштовано з вулиці – власне, як до звичайної станції метро.

Проект планують реалізувати до 2021 року.

Візуалізації: SAME architectes, Facebook

Схема: SAME architectes, Facebook

В рамках проекту Réinventer Paris 2 було також запропоновано переосмислити низку інших паризьких локацій, серед яких – тунелі, паркінги, гаражі, простір під Новим мостом, насосна станція тощо.

Дивіться також концепцію ревіталізації заводу Ріхерта на Подолі, запропоновану архітектурною студією SHOVK.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button