Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Візуалізації: SAME architectes, Facebook

Архітектурна студія SAME architectes перемогла у конкурсі Réinventer Paris 2 з проектом перетворення закритої станції метро Парижа на ресторан і концепт-бар, повідомляє Grazia.

Нинішній вигляд платформи станції. Фото: Réinventer Paris

Станція Круа Руж у шостому окрузі – одна з двадцяти станцій паризького метро, які не експлуатуються. Її відкрили у 1923 році й закрили з початком Другої світової війни. З того часу станцію не використовували.

Вхід до станції Круа Руж. Фото: SAME architectes, Facebook

Заклад під назвою Terminus буде розташовано на платформах, які розділяють колії. Тож між двома частинами їздитимуть потяги метро. На одній платформі розташують ресторан, на іншій – коктейль-бар.

Візуалізації: SAME architectes, Facebook

Ресторан відчинятиме двері з першим метро, а бар працюватиме до закриття метрополітену. Вхід буде облаштовано з вулиці – власне, як до звичайної станції метро.

Проект планують реалізувати до 2021 року.

Візуалізації: SAME architectes, Facebook

Схема: SAME architectes, Facebook

В рамках проекту Réinventer Paris 2 було також запропоновано переосмислити низку інших паризьких локацій, серед яких – тунелі, паркінги, гаражі, простір під Новим мостом, насосна станція тощо.

Дивіться також концепцію ревіталізації заводу Ріхерта на Подолі, запропоновану архітектурною студією SHOVK.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button