Фрески Річкового вокзалу анімували за допомогою доповненої реальності (відео)
«Оживили» композиції «Чайки над водою», «Дніпро – торговий шлях» та «Жовтень».
«Оживили» композиції «Чайки над водою», «Дніпро – торговий шлях» та «Жовтень».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Дев’ятого травня на Річковому вокзалі запустили проект з «оживлення» фресок і мозаїк за допомогою технології доповненої реальності, повідомляє БЖ.
Відвідувачам Річкового вокзалу пропонують завантажити мобільний застосунок АR-платформи ZIR – на iOS або Android – й навести камеру смартфона на фрески «Чайки над водою», «Дніпро – торговий шлях» та «Жовтень».
Біля кожної з цих фресок розміщено QR-код, який допоможе завантажити застосунок.
Проект створено квитковим оператором Karabas.com.
Днями Данило Немировський опублікував у Facebook фото фресок Річкового вокзалу в 2015 та 2019 році. З фотографій видно, що за цей час значні частини фресок було втрачено.
Будівлю Річкового вокзалу було збудовано у 1953-1961 роках. Інтер’єр прикрашено фресками, мозаїчними панно і фризами авторства Ернеста Коткова, Валерія Ламаха та Івана Литовченка. У 2016 році будівля отримала статус пам’ятки архітектури місцевого значення.
Нагадаємо, наприкінці квітня відкрили арт-простір на першому поверсі Річкового вокзалу разом з фудкортом Бухта Food Station.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті