Школа у Львові зароблятиме до 200 тисяч гривень на рік завдяки сонячним панелям
Повернення інвестицій у встановлення такої електростанції відбудеться за 6-7 років.
Повернення інвестицій у встановлення такої електростанції відбудеться за 6-7 років.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26314 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Львівська ЗОШ №68. Фото: http://lviv1256.com
У львівській ЗОШ № 68 на даху облаштують сонячну електростанцію. Повернути вкладені у її встановлення кошти вона вдасться за 6-7 років. Така електростанція дозволить школі заробляти до 200 тисяч гривень за рік, повідомляє видання Galinfo.
Директор школи Павло Гнус розповідає, що станція містить 148 модулів. Вони забезпечуватимуть школу освітленням, за яке заклад щомісячно сплачує 50 тисяч гривень.
За проектом ПП «Арт-Енерго», завдяки зеленому тарифу станція дозволить школі заробляти до 200 тисяч гривень щорічно. Прибуток заклад отримуватиме коштом орендаря і розподілятиме за потребами закладу.
Термін експлуатації станції обмежується 25 роками. Для введення станції в експлуатацію залишилося отримати дозвільну документацію.
Зведення сонячної електростанції обійшлося місту в 1,2 мільйона гривень.
Саму школу зведено у 1961 році. В ній навчаються 636 учнів.
Нагадаємо, в Копенгагені сонячними панелями повністю вкрили фасад найбільшої школи. А в Лондоні випробують технологію поглинання вуглекислого газу, що працює з потужністю ста дерев.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті