Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Всі зображення: PassivDom

В Україні запустилася франшиза компанії PassivDom, Фірма виготовляє автономні будинки, які споживають до 20 разів менше енергії, живляться виключно завдяки сонячним панелям та збирають воду з атмосфери. Засновник компанії PassivDom – український підприємець Максим Гербут. Про це повідомляє Greencubator.

Усією будівлею можна керувати в додатку. Конструкція будинку модульна і не передбачає фундаментів. Дім встановлюють одразу з меблями, кухнею, побутовою технікою, інтернетом, «розумним» дверним замком зі сканером відбитку пальців та іншим обладнанням. Зазначається також, що питна вода в будинку має антибактеріальний та антивірусний захист.

Розповідають, що за місяць можна виготовити п’ять-шість таких будинків із залученням 15 працівників. Передбачається випуск одно- та двомодульних конструкцій – для двох осіб та для сім’ї відповідно. Будинок доставляють впродовж дня.

Дім створюють за допомогою 3D-друку з композитного матеріалу, який містить вуглецеве- та скловолокно. Розробники повідомляють, що стіни будинка такі ж теплі, як звичайні цегляні завтовшки 7,3 метра. Також стверджують, що вікна PassivDom – найтепліші у світі.

Перші будинки в Україні планують встановлювати в жовтні. На сайті компанії діє запис на тест-драйв. В США вартість такого житла коливається від 90 до 359 тисяч доларів (2,3–9,4 мільйона гривень).

Читайте також: Український стартап, який виготовляє «сонячні жалюзі», отримав грант Єврокомісії на мільйон євро

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button