Площу перед Львівською оперою реконструюють у вигляді скрипки з фонтаном-еквалайзером (проект)
На площі вимостять слоган «Львів – місто кохання» азбукою Морзе.
На площі вимостять слоган «Львів – місто кохання» азбукою Морзе.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Архітектурна майстерня 33BY Івана Юнакова захистила проект реконструкції площі з фонтаном перед Львівською оперою.
В абрисі площі архітектори відтворили форму скрипки. «Струни» виконано азбукою Морзе з підсвіткою. Візерунок читається як «Місце можливостей. Відкрите для світу. Львів – місто кохання. Місто вільних людей».
Площу буде вимощено сірою і темно-сірою гранитною плиткою. Простір повністю звільнять від МАФів та атракціонів. Дерева й кущі мають візуально відмежувати площу від дороги. На площі буде встановлено велопаркінг.
Лави буде вбудовано у парапети зелених зон. Лави матимуть розетки для зарядки телефонів і ноутбуків. Також облаштують безкоштовний wi-fi з онлайн-бібліотекою та інформаційні бокси.
Фонтан зроблять сухим, аби він не затуляв будівлю оперного театру. У холодну пору року фонтан вимикатимуть і він перетворюватиметься на пішохідну зону, яку можна використовувати для проведення заходів.
Мініатюрна метеостанція регулюватиме силу й висоту струменя води залежно від погоди та вітру. Фонтан також планують «синхронізувати з оперним театром» – струмені води функціонуватимуть як еквалайзери.
Реконструкцію площі планують провести у 2019-2020 роках.
Нагадаємо, на площі Галицькій у Львові демонтували модерністський фонтан 1970-х років «Кульбабка» незважаючи на протести громадськості. Зараз повідомляють, що під час демонтажу на місці фонтану знайшли мури храму ХVІ століття.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті