Українці запустили інтерактивну карту, присвячену міському спорту. Як вона працюватиме?
Вона дозволяє організовувати свої матчі й пробіжки та приєднуватись до ігор інших містян.
Вона дозволяє організовувати свої матчі й пробіжки та приєднуватись до ігор інших містян.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26311 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Скриншот сайту playseek.com.ua
В Україні розробили додаток Playseek, який допомагає шукати партнерів для занять спортом, а також відображує міську спортивну інфраструктуру. Додаток уже працює в Києві.
Playseek допомагає організувати футбольний матч або спільну пробіжку, збирає інформацію про спортивні події, майданчики та гравців. У додатку можна бронювати майданчик, шукати партнерів для різних видів спорту та приєднуватись до ігор, які організовують інші учасники. Так, можна зібрати матч з футболу чи баскетболу, створити парну гру в сквош чи теніс або відкрити пробіжку в парку.
«Є щось в університетській тусовці, що безповоротно йде від нас, коли ми забираємо диплом. Це – спільнота молодих і активних людей, готових у будь-який момент підтримати твою ідею. Прикро, що люди, які в зрілому віці не змогли знайти товаришів по спорту, назавжди втрачають до нього інтерес. Так і з’явилася ідея програми – зручного інструменту, який дозволяє в один клік знайти поблизу спортивні майданчики і події», – розповідають розробники на сторінці продукту.
Проєкт на стадії стартапу впродовж місяця розвиватимуть у Тайвані, позаяк його визнали найкращим на «Тайванський технологічний арені» з десятків інших розробок по всьому світу. Директор з маркетингу Playseek Ілля М’ясников зазначає, що іноземний досвід використають для розробки методів просування в Україні.
«Тайванська технологічна арена» (TTA) – це міжнародний інкубатор і акселератор технологічних стартапів, створений за підтримки тайванського уряду. Має закордонні інвестиції у 10 мільйонів доларів. Мета Арени полягає у розвитку підприємництва у високотехнологічних сегментах, зокрема штучного інтелекту і програмного забезпечення.
Завантажити додаток можна у Google Play та App Store.
Нагадаємо, влітку в Берліні анонсували запуск додатку для відстеження всього міського транспорту.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті