Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24980 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: archdaily.com  

Американський дизайнер Хунлінь Лі розробив проєкт сміттєпереробної станції-хмарочоса, яку пропонує розташувати посеред Великої тихоокеанської сміттєвої плями. Про це повідомляє ArchDaily.

Велика тихоокеанська сміттєва пляма – це водоверть сміття у північній частині Тихого океану. Тут сконцентровано щільні масиви пластику та інших відходів. Пляма займає понад 8% площі океану і за розмірами перевищує територію України. Шар сміття в середньому дорівнює 30 метрам.

Проєкт FILTRATION включає кілька водоочисних споруд, сміттєсортувальних комплексів та електростанцію.

Башта закачуватиме брудну воду з відходами та вироблятиме фільтровану воду і сортоване сміття. Циркуляція відбуватиметься за рахунок енергії припливу.

Читайте також: Гора сміття в столиці Індії незабаром сягне висоти Тадж-Махалу

Нагадаємо, на початку року у столиці Данії Копенгагені відкрили для відвідувачів штучну лижну трасу на даху заводу Amager Resource Center, що переробляє сміття на енергію.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button