Аварійність у Вінниці знизилася майже на 70%. Як цього досягли?
За останні два роки острівцями безпеки облаштовано 15 нерегульованих переходів.
За останні два роки острівцями безпеки облаштовано 15 нерегульованих переходів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Вінниці з моменту будівництва перших острівців безпеки на вулиці 600-річчя на переході не сталося жодної аварії з потерпілими, хоча до того траплялося по три-чотири ДТП щороку. Про це повідомив радник мера Вінниці Віктор Перлов.
Він уточнив «Хмарочосу», що йдеться про період із літа 2017 року до теперішнього часу.
Перлов зазначив, що вартість облаштування острівців безпеки на переході співмірна вартості лікування одного пішохода, травмованого у дорожньо-транспортній пригоді.
За результатами 2018 року, завдяки міським заходам із безпеки руху, аварійність із потерпілими знизилася на 69%. «Це найкращий показник в Україні», – зазначає радник мера.
За останні два роки у Вінниці острівцями безпеки облаштовано 15 нерегульованих переходів.
Читайте також: Чому не в Києві: як острівці безпеки у Вінниці зменшують кількість ДТП
Серед інших заходів, які запроваджують у Вінниці, – звуження смуг руху та розширення пішохідної частини, як це зробили на вулиці Замостянській; встановлюють зупинки, розвернуті «спиною» до проїжджої частини тощо.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті