У Мілані та Лондоні з’явилися бари з роботами-барменами (фото, відео)
Рухи роботів розробляли на основі жестів італійського хореографа.
Рухи роботів розробляли на основі жестів італійського хореографа.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Мілані та Лондоні відкрилися роботизовані бари на дахах, повідомляє ArchDaily.
Ідея належить компанії Makr Shakr, заснованій професором Массачусетського технологічного інституту Карло Ратті.
У Лондоні бар відкрили у Барбікан-центрі, як частину виставки «Штучний інтелект: більш ніж людина» (AI: More than Human). У Мілані ж бар під назвою The View працюватиме на постійній основі. Його розташовано на даху готелю TownHouse Duomo.
Замість барменів – дві роботизовані руки. Вони готують алкогольні та безалкогольні коктейлі. Зокрема, спеціально до відкриття міланського бару було розроблено рецепт чаю з бергамотом і лікером, а для виставки в Лондоні – коктейль «Більш ніж людина».
Рухи роботів-барменів розробляли на основі жестів італійського хореографа Марко Пелле.
Обидві роборуки скоординовані між собою. Над нами облаштовано конструкцію з більш як 150 пляшками різного алкоголю.
Відвідувачі замовляють напої за допомогою мобільного застосунку. Крім готових рецептів, можна попрохати робота створити кастомізований коктейль.
На сьоме серпня у Лондоні заплановано змагання між роботом-барменом та його колегами-людьми – вирішуватимуть, хто краще готує класичний негроні (саме в той день цьому коктейлю виповнюється 100 років).
Читайте також: Закинуту станцію метро в Парижі перетворять на бар-ресторан
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті