Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Зоя Литвин. Всі фото: novoshkola.com.ua

Співзасновниця Новопечерської школи та онлайн-медіа про виховання дітей «Освіторія» Зоя Литвин опинилась у топ-5 жінок-підприємиць 2019 року за версією рейтингу WE Empower Challenge від ООН. Про це повідомляє «Освіторія».

WE Empower Challenge – це всесвітній конкурс підприємиць від ООН, які просувають цінності сталого розвитку світу до 2030 року. Україна в цьому переліку вперше. Так про Литвин розповідають у її профайлі:

«Литвин співзаснувала Новопечерську школу – заклад у Києві рівня К-12 (від дитсадка до 11 класу – ред.), у якому застосовують інновації для реформування української освіти, а додаткові прибутки направляють в НГО “Освіторія”. Їхні проєкти, включно з вільною освітньою онлайн-платформою та тренінгами для вчителів з проблемних зон, мають створити якісну та доступну освіту по всій Україні».

Бізнес учасниць рейтингу має наслідувати кілька цілей сталого розвитку. У діяльності Зої Литвин це якісна освіта, викорінена нерівність та партнерство в досягненні мети.

Нагадаємо, Новопечерська школа працює з 2014 року в ЖК «Новопечерські липки» за канадськими освітніми технологіями. Учнів залучають у проєктні роботи в командах та вчать п’ятьом мовам (на вибір); діють лабораторії та майстерні, а також сайт, на якому можна виконувати домашні завдання та читати навчальні матеріали. Новопечерська школа розрахована на 450 учнів. Вартість виховання та навчання в ній становить від 10 до 13 тисяч доларів на рік.

Новопечерська школа.

Крім Литвин, у ТОП потрапили жінки з Руанди, Гватемали, Йорданії та США. Весь перелік фіналісток можна переглянути на сайті конкурсу.

Нагадаємо, київська Гімназія А+ у ЖК «Комфортн Таун» отримала премію з архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button