Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 246 днів. За цей час ми опублікували 23266 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: RawFilm, Unsplash

Україна потрапила до першої п’ятірки списку країн Європи, які встановили найбільше вітряних електростанцій з початку 2019 року. Такі дані опубліковано у звіті Асоціації власників вітроелектростанцій Wind Europe.

Так, за півроку на території України було встановлено вітряків загальною потужністю 262 МВт. На першому місці – Франція з показником 523 МВт. Також у першій п’ятірці – Швеція, Німеччина та Італія.

Щодо вітряків, встановлених у прибережній акваторії, то тут ведуть перед Велика Британія, Данія та Бельгія. Значна частка припадає на британський проєкт Hornsea 1 у Північному морі, який по завершенні стане найбільшою вітряною електростанцію у світі.

Інфографіка: Wind Europe

У звіті зазначено, що встановлення вітряних електростанцій зазвичай активізується у другій половині року. Зокрема, у північних країнах пік встановлення вітряків припадає на літо.

Згідно з Енергетичною стратегією України, до 2035 року чверть усієї енергії країни має походити з відновлюваних джерел, повідомляє Громадське.

Нагадаємо, норвезька компанія NBT планує збудувати вітровий енергокомплекс потужністю до 250 МВт на узбережжі озера Сиваш у Херсонській області.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button