Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 305 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

5000 тисяч разів поліція Києва майже використовувала інформацію системи міського відеоспостереження при розслідуванні злочинів за останні дев’ять місяців.

Таку цифру озвучив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко, повідомляє LIGA.net.

«На початку 2017 року, коли система міського відеоспостереження тільки почала впроваджуватися, це були окремі випадки розкриття злочинів. У 2018 році ця вже були сотні випадків. Зараз я можу говорити про тисячі», – зазначив Крищенко.

У всіх підрозділів поліції є обмежений запаролений доступ до системи.

Читайте також: Сусіди, відеокамери, якісні двері: що найкраще зупиняє квартирного крадія

Він також нагадав про конкретні розкритих злочинів. Наприклад, на Подолі двоє чоловіків побили людину, а співробітники протягом декількох годин відстежили маршрут їхнього автомобіля, а далі за прикметами і фото знайшли злочинців.

За словами Крищенка, систему столичного відеоспостереження вдалося об’єднати з системами інших міст: Київська область, Львів, Одеса, Дніпро, Кропивницький. Наприклад, для оперативного відстеження автомобілів злочинців, які прямують містами – як в недавньому випадку з пограбуванням інкасаторів в Житомирі.

«На черзі – запуск ідентифікації автомобілів за особливими прикметами, маркою та кольором», – резюмував начальник київської поліції.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button