Зеленський запропонував Лукашенку разом провести Олімпійські Ігри
Президент пропонує щорічно виділяти з бюджету гроші на об'єкти, які потім будуть використані для Олімпіади.
Президент пропонує щорічно виділяти з бюджету гроші на об'єкти, які потім будуть використані для Олімпіади.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Президент України Володимир Зеленський запропонував президентові Білорусі Олександру Лукашенку подумати над спільним проведенням Олімпійських Ігор в Україні та Білорусі. Про це Лукашенко розповів на Форумі регіонів двох країн у Житомирі, повідомляє Громадське.
«Президент України пропонує нам разом подумати над тим, чи не замахнутися нам взагалі на Олімпійські Ігри. Для двох країн це під силу», – каже він.
Нещодавно в Мінську відбулися Європейські ігри, в яких Україна посіла третє місце у командному заліку. Під час цих ігор стався скандал із велоспортсменкою Ганною Соловей, який призвів до звільнення президента Федерації велосипедного спорту України.
У липні Зеленський пропонував розробити стратегічний план, щоб Україна претендувала на проведення Олімпійських ігор.
«Нам потрібен певний план, що ми, скажімо, готові за три-чотири роки все побудувати, і тоді можемо бути в черзі і прийняти Олімпіаду, – заявив президент. – Треба дати завдання нашим хлопцям, які шукають інвестиції, дати завдання нашому бюджету, щоб щорічно виділялися гроші на об’єкти, які нам потрібні, а потім будуть використані для Олімпіади. Треба хоча б намагатися цього досягти».
У 2020 році літня Олімпіада відбудеться в Токіо, у 2024 році – в Парижі, у 2028 році – у Лос-Анджелесі. Зимова Олімпіада 2022 року пройде в Пекіні.
Нагадаємо, Ріо-де-Жанейро після Олімпіади-2016 залишилось у величезних боргах. Ми писали про те, як виглядала спортивна інфраструктура за півроку після Ігор.
Читайте також: “Путінські ігри”: спортивні мегапроекти та їх вплив на міста
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті