Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Нападник, який заховався за парканом. Фото: Roman Huba

Сьогодні в Києві під час мирної акції під посольством Туреччини проти анексії курдів на мітингарів напали невідомі, які вийшли з території посольства в костюмах та краватках. Нападники порвали плакати і розбили обличчя одній із протестувальниць. Активісти стверджують, що це були охоронці та співробітники посольства.

Поліція, яка прибула на місце подій, почала вимагати у протестувальників дозволу на проводення акції.

Люди вийшли на акцію протесту, щоб висловити свою солідарність з сирійськими курдами й заявити про неприйняття турецької політики.

«Сьомого жовтня США почали виводити війська з Північної Сирії. Туреччина мобілізує проксі сили й важку артилерію, щоб напасти на курд_ок і винищити тих, кого вони називають терористами, а ми знаємо як мало не єдину по-справжньому демократичну горизонтальну спільноту», – було сказано в події до акції.

Поліція, що прибула під посольство. Фото: Roman Huba

«Якщо подібне повториться, то можна диких імперців взагалі власноруч силоміць затримувати і передавати в поліцію (КПК це дозволяє). І там хай вже розбираються, з дипломатичним статусом був нападник, чи ні», – прокоментував ситуацію правозахисник Михайло Лебідь.

Також Михайло Лебідь зауважив, що відсутність повідомлення про намір провести мирне зібрання не є правопорушенням в Україні. Але  про наступну акцію активіст рекомендує повідомити (заради захисту) і також радить паралельно бути готовими до самозахисту.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button