Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Воркшоп у Кам’янському. Фото: facebook.com/savednipro

15 жовтня команда Save Dnipro проведе у Києві майстер-клас зі збирання датчиків пилу.

Експерти пояснять, чим саме забруднюється повітря в Україні та для чого потрібна система громадського моніторингу.

Учасники воркшопу зможуть власноруч зібрати станцію вимірювання якості повітря і, повернувшись додому, прилаштувати її за вікном своєї квартири.

На воркшопі будуть присутні докторка Уляна Супрун, заступник гендиректора Центру громадського здоров’я з нагляду за неінфекційними хворобами Владислав Збанацький та заступниця посла Чехії Зденька Цаісова.

Воркшоп відбудеться о 17:50 в Chasopys EduSpace на вулиці Велика Васильківська, 30. Для участі потрібно зареєструватися та сплатити вартість елементів датчика – 1400 гривень. У цю суму входить вартість компонентів на AliExpress, їх доставка, а також вартість допоміжних матеріалів, таких як хомути і коробки.

Для відвідувачів, які не готові встановлювати власний датчик і просто хочуть подитивитися, як це працює, – вхід вільний, за реєстрацією.

Воркшоп у Кам’янському. Фото: facebook.com/savednipro

Організатори також закликають зробити добровільне пожертвування на придбання компонентів нових станцій.

Подібні воркшопи вже проводили у Дніпрі, Кам’янському, Запоріжжі та Полтаві. Докадніше про систему вимірювання якості повітря можна почитати на сайті організації.

Нагадаємо, влітку міська ініціатива Kyiv Smart City запустила систему моніторингу якості повітря в Києві.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button