Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: vn.20minut.ua

На пішохідному переході на вулиці Академіка Заболотного, що у житловому масиві Теремки в Голосіївському районі, встановили пластикові муляжі школярів. Про це повідомляє dtp.kiev.ua.

Цьогоріч такі ж муляжі з’явилися на переходах на Сирці. За 25 ростових фігур, згідно з тендером, заплатили майже пів мільйона гривень. Цей проект переміг на Громадському бюджеті.

При цьому, як пише OpenKyiv, спершу експертиза його відхилила, аргументуючи тим, що встановлення муляжів «призведе до зниження уваги водіїв».

З 2017 року фігури дітей почали встановлювати у Вінниці. Через рік місцеве видання 20 хвилин опитало водіїв.

«Спочатку звертав на них увагу, пригальмовував. Тепер ігнорую. Вважаю, що ці фігури просто для краси», – каже Юрій, 15 років водійського стажу.

«Я до цих “школярів” вже звик, не звертаю увагу», – розповів Роман, п’ять років за кермом.

«Зменшую швидкість, коли побачу цих “школярів”, бо за ними може бути дитина. Малих першокласників за фігурками взагалі не видно», – каже Валерій, 15 років стажу.

Більш того, на запит вінницьких журналістів у мерії відповіли, що дослідження щодо ефективності використання макетів не проводилися. У поліції Вінниці також сказали, що немає даних щодо зменшення швидкості на ділянках, де є «школярі», а аварійність на переходах не змінилася.

Читайте також: Аварійність у Вінниці знизилася майже на 70%. Як цього досягли?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button