У Києві запустили мережу подкастів «Радіо Поділ»
Це – шість подкастів про барну культуру, кіно та серіали, технології та суспільство.
Це – шість подкастів про барну культуру, кіно та серіали, технології та суспільство.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Спільнота ентузіастів запустила мережу україномовних подкастів Радіо Поділ.
«Якщо коротко: хіпстери придумали радіопередачі, назвали це подкастами та роблять для них спеціальні додатки», – пише співзасновник проєкту Павло Бондаренко.
«Радіо Поділ» має свій сайт та сторінки у соцмережах. Наразі контект складають шість подкастів. Катерина Ятель, одна з учасниць команди, описує кожен із них.
«Доступ» Павла Бондаренка розповідатиме про технології, суспільство та інтернети. «Щотижневик» та Filmspotting – два подкасти від проєкту Vertigo про кіно та серіали. «Shake But Not Stir» – подкаст від засновників бару «Хвильовий» про барну культуру. «Держспецкомс» Анни Цяцько розповідає про комунікацію у державних органах. Подкаст «Антропоцешо» присвячений темі персональної відповідальності в епоху кліматичної кризи.
Засновники проєкту бачать мету у зміцненні громадянського суспільства.
Бондаренко каже, що «Радіо Поділ» забезпечує повний цикл виробництва подкасту: від прототипування ідеї до дистрибуції.
На «Радіо Поділ» (Radio Podil) можна підписатись через мобільні застосунки Podcasts для iOs або Google Podcasts для смартфонів з Android.
Читайте також: Як зробити свій подкаст в Україні? Розповідають автори трьох успішних проектів
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті