В Україні затвердили державні велостандарти. Що вони змінять?
Велосипедні ДСТУ набудуть чинності першого жовтня 2020 року.
Велосипедні ДСТУ набудуть чинності першого жовтня 2020 року.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Національний орган стандартизації «УкрНДНЦ» затвердив державні стандарти з велоінфраструктури, розроблені на замовлення Асоціації велосипедистів Києва.
Вони набудуть чинності першого жовтня 2020 року.
Велосипедні ДСТУ містять положення про проєктування, будівництво й експлуатацію велоінфраструктури.
Загалом цей документ стандартизує будівництво велоінфраструктури всюди, що у перспективі дозволить збудувати уніфіковану систему велошляхів. Як зазначають в Асоціації, без єдиних ДСТУ кожне місто проєктує велоінфраструктуру по-різному.
В АВК також нагадують, що першого вересня 2018 року набули чинності нові державні будівельні норми, які містять вимоги щодо будівництва велоінфраструктури.
Згідно з нещодавнім опитуванням, три чверті українців (76%) вміють їздити на велосипеді, але лише 42% мають власний велотранспорт.
Дивіться фото: У Бельгії побудували велосипедний міст поміж кронами дерев
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті